Zlot samochodów Pożarniczych i Zabytkowych Zakrzewo 2018 – zapraszamy

Zlot samochodów Pożarniczych i Zabytkowych Zakrzewo 2018

Zlot został zorganizowany po raz pierwszy w 2017 roku. Pokazał wtedy, że jest bardzo duże zainteresowanie motoryzacją minionej epoki pojazdów cywilnych a także strażackich.
Podczas zlotu pokazujemy i uczymy. Wiąże się to z tym, że chcemy przyciągnąć jak najwięcej odbiorców dzięki którym poznajemy historię nie tylko pojazdów zabytkowych, ale również historię działalności Ochotniczej Straży Pożarnej jak i Państwowej Straży Pożarnej. Każdy znajdzie coś dla siebie, od nowych samochodów pożarniczych po stare klasyki. Również te samochody z czasów PRL mają swój urok i duszę. Podczas zlotu również uczymy, pokazujemy i kształtujemy naszych mieszkańców. Uczymy poprzez pokazywanie prawidłowego udzielania pierwszej pomocy medycznej, uczymy zachowania podczas różnych zdarzeń losowych,wypadków komunikacyjnych oraz zagrożeń związanych z eksploatacją pieców grzewczych. Rozprowadzamy
odblaski i czujki dymu. Przy okazji dobrze chcemy się bawić. Odbywają się pokazy Straży Pożarnej, Policji, Pogotowia.

Chcemy zwiekszyć atrakcyjność naszego Zlotu i jak najwięcej przyciągnąć mieszkańców, ale nie tylko z naszego powiatu,
także z poza granic powiatu a nawet województw. Zlot rozpoczyna się w miejscowości Złotów (woj. wielkopolskie) o godzinie 13:00, a potem parada udaje się przez miasto do Zakrzewa .W roku 2018 chcemy rozszeczyć naszą ofertę i zaproponować wydarzenia kulturalne w naszej pięknej miejscowości Zakrzewo. Dodajmy także że jesteśmy patronatem medialnym na tej właśnie imprezie. Także do zobaczenia na miejscu !

02/06/2018
ZAKRZEWO
GODZINA 13:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Inline
Inline