Patronat Medialny

Oferta patronatu medialnego

Zapraszamy Państwa do współpracy medialnej. Portal „Sluzby-Ratownicze.pl” oferuje patronat medialny nad wydarzeniami ratowniczymi, strażackimi, dotyczącymi bezpieczeństwa, oraz zawodami, akcjami społecznymi i projektami dotyczącymi służb ratowniczych.

Prezentowane na portalu relacje z wydarzeń przyciągają internautów z całej Polski i Świata.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy organizowane na terenie Polski. Jeżeli organizujesz zlot, konferencję, szkolenie, zawody lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców prosimy o kontakt poprzez formularz.

Możesz skorzystać z dwóch opcji patronatu.

Patronat bezpłatny

W patronacie bezpłatnym oferujemy obsługę informacyjną imprezy w postaci zapowiedzi, umieszczaniu informacji, plakatu organizatora oraz zamieszczeniu fotorelacji przygotowanej przez organizatora.

W zamian oczekujemy zamieszczenia znaku graficznego portalu Sluzby-Ratownicze.pl na oficjalnych plakatach, zaproszeniach i informacjach oraz ekspozycję naszego banera w czasie imprezy (jeżeli jest taka możliwość).

Patronat płatny

W patronacie płatnym oferujemy obsługę informacyjną imprezy w postaci zapowiedzi, umieszczaniu informacji, plakatu organizatora oraz wykonaniu i zamieszczeniu z całego wydarzenia obszernej fotorelacji na portalu Sluzby-Ratownicze.pl. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania plakatu dla organizatora w promocyjnej cenie oraz przekazanie fotografii w dużej rozdzielczości z wykonanej relacji.

W zamian oczekujemy zamieszczenia znaku graficznego portalu sluzby-ratownicze.pl na oficjalnych plakatach, zaproszeniach, informacjach, ekspozycję naszego banera w czasie imprezy (jeżeli jest taka możliwość).
Koszt wykonania relacji jest zależny od czasu trwania imprezy i życzeń organizatora, jednak nie jest on mniejszy niż 150zł + Koszty dojazdu.

Przykładowe Fotografie z Realizacji:

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Inline
Inline