VI Międzynarodowy Bieg Strażaka w Czernej już 28 kwietnia 2018r.

VI Międzynarodowy Bieg Strażaka już w najbliższą sobotę w miejscowości Czerna.

Strażaku!

Weź udział w VI Międzynarodowym Biegu Strażaka w Czernej (woj. Dolnośląskie – pow. Bolesławski).

28 kwietnia odbędzie się  czwarta edycja  imprezy dla wszystkich miłośników biegania.  Główną ideą biegu jest upowszechnienie biegania jako najprostszej formy aktywnego wypoczynku.  Wyjątkowe miejsce na którym odbędzie się bieg to polana w miejscowości Czerna. Organizatorami biegu są Ochotnicza Straż Pożarna w Czernej oraz Klub Biegacza Bolesławiec.

W tym roku organizatorzy przewidują blisko 200 uczestników, bieg odbędzie się  na kilku dystansach i jest podzielony na trzy kategorie OPEN dla kobiet i mężczyzn, STRAŻAK, oraz Dzieci.      Dla każdej z kategorii przypisany jest maksymalny limit czasowy (OPEN – 90 minut, STRAŻAK – 45 minut).  Mistrzostwa rozgrywane są w następujących dystansach:  Dzieci – 300 i 600 m, Strażak – 5 km oraz Open – to bieg na dystans 10 km.

Bieg jest otwarty dla wszystkich uczestników, jedynie w  kategorii  STRAŻAK – warunkiem obowiązkowym uczestnictwa w biegu jest przynależność do szeregów OSP lub PSP.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!

Organizatorzy posiadają jeszcze kilka wolnych miejsc. Dla każdego z uczestników przygotowane będą pamiątkowe medale a dla najlepszych statuetki.  Zwycięzcy otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe.

Wydarzenie skierowane jest dla wszystkich, w strażackiej atmosferze przy pięknych leśnych walorach przyrodniczych, organizatorzy serdecznie zapraszają na pyszną grochówkę oraz słodki poczęstunek.  Spędźmy razem ten wyjątkowy weekend!

Więcej informacji znajdziesz na profilu wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/biegstrazaka/

oraz na profilu organizatorów:

https://www.facebook.com/OSPKSRGCzerna/

Nasz portal objął wydarzenie swoim patronatem medialnym! My tam będziemy!

Dołącz i Ty!

Jeśli widzisz jakiś błąd w tekście, zaznacz wybrany fragment i wciśnijCtrl+Enter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: