Luksusowe audi w kawałkach, kierowca uciekł

Kierujący autem opuścił wrak i oddalił się z miejsca zdarzenia. Po pewnym czasie sam zgłosił się na policję.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy wieczór na drodze powiatowej w Stróży koło Pcimia w powiecie myślenickim. Audi A8 uderzyło w drzewo, w wyniku czego przełamało się na kilka części.

Do zdarzenia doszło w piątek (28.12.) około godziny 21.30 na drodze powiatowej w Stróży (gm. Pcim). Kierujący pojazdem Audi A8 z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia jego pojazd rozerwał się na kilka części. Do zdarzenia skierowano strażaków z Myślenic i Stróży oraz policjantów. Po przybyciu na miejsce i potwierdzeniu zdarzenia ratownicy stwierdzili brak osoby kierującej pojazdem. Z uwagi na zniszczenia auta i uzasadnioną obawę, iż osoba kierująca nim mogła odnieść poważne obrażenia ciała miejsce zdarzenia i pobliski teren został przeszukany, jednak bezskutecznie. Ponadto działania służb polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, a także usunięciu elementów rozbitego pojazdu i uprzątnięciu jezdni.

Kierujący pojazdem po pewnym czasie sam zgłosił się na policję. Jak udało się nam ustalić był trzeźwy. Ze względu na rodzaj zdarzenia droga powiatowa w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci z Myślenic wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

(mg/dg)

Foto: OSP Stróża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: