Śmiertelny wypadek w Suchoczasach. Osobówka zderzyła się z ciężarówką! [FOTO]

O godzinie 8:20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Zduńskiej Woli wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z samochodem ciężarowym.

Do wypadku doszło na drodze pomiędzy Zduńską Wolą a Szadkiem w miejscowości Suchoczasy. W Czwartek, 6 grudnia, o godzinie 8:20 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego państwowej straży pożarnej w Zduńskiej Woli, odebrał zgłoszenie o zderzeniu czołowym osobówki z ciężarówką.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy ze Zduńsko Wolskiej Jednostki Ratowniczo Gaśniczej, samochód operacyjny z komendy powiatowej oraz jeden zastęp z OSP Janiszewice.  Po dojeździe na miejsce ustalono dwóch poszkodowanych, kierowca ciągnika siodłowego bez obrażeń został zabrany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Drugi poszkodowany, kierowca nissana micra, 35-letni zduńskowolanin zginął na miejscu.

Przyczyną prawdopodobnie było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będzie Policja w Zduńskiej Woli – Informuje rzecznik KP PSP w Zduńskiej Woli.

1 thought on “Śmiertelny wypadek w Suchoczasach. Osobówka zderzyła się z ciężarówką! [FOTO]

  1. Chyba niedostosowanie predkosci do warunkow na lodowisku! Dlaczego nigdy sluzby nie odpowiadaja za to zeby droga byla droga?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: