Pożar w garażu remizy OSP Osowo

[#PILNE] W piątkowe popołudnie goleniowscy strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze remizy OSP w Osowie koło Nowogardu. Pożar zniszczył wóz bojowy jednostki, a także wnętrze garażu. Na szczęścia nikt nie został poszkodowany.

W piątkowe popołudnie goleniowscy strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze remizy OSP w Osowie koło Nowogardu. Pożar zniszczył wóz bojowy jednostki, a także wnętrze garażu. Na szczęścia nikt nie został poszkodowany.

Pożar zauważono około godziny 15:40. O zdarzeniu natychmiast powiadomiono strażaków. Oprócz miejscowych druhów, na ratunek przybyły zastępy PSP z Goleniowa i Posterunku PSP w Nowogardzie oraz okoliczne jednostki OSP. Sytuację udało się szybko opanować, niestety straty są duże. Częściowemu spaleniu uległ wóz ratowniczo-gaśniczy marki STAR, a także wnętrze garażu, w którym stał pojazd oraz część sprzętu ratowniczego.

Dokładne przyczyny i okoliczności powstania pożaru nie są jeszcze znane, jednak wiele wskazuje na to, że ogień pojawił się w komorze silnika wozu bojowego. W wyniku pożaru na szczęście nikt nie ucierpiał.

Foto: Facebook.pl/Goleniowska Fotografia Ratownicza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: