Samochód ciężarowy zderzył się z lokomotywą na stacji przeładunkowej LHS w Woli Baranowskiej

31 lipca br,, po godzinie 23 na przejeździe kolejowym w Woli Baranowskiej na terenie stacji przeładunkowej LHS doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego marki Scania i lokomotywy.

O wielkim szczęściu może mówić kierowca samochodu ciężarowego, który we wtorkową noc zderzył się z lokomotywą podłączającą wagony.

31 lipca 2018 r., po godzinie 23 na przejeździe kolejowym w Woli Baranowskiej na terenie stacji przeładunkowej LHS doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego marki Scania i lokomotywy.

Podczas prowadzenia prac lokomotywy przy podłączeniu wagonów kolejowych, kierowca tira próbował przejechać w miejscu nieoznakowanego przejazdu kolejowego. W wyniku nie spostrzeżenia przez kierowcę ciężarówki pracującej lokomotywy doszło do zderzenia pojazdów. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastęp z jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Tarnobrzega i Nowej Dęby oraz dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Baranowskiej i Durdów.

Strażacy zabezpieczali i oświetlali miejsce działań. Policja przybyła na miejsce zdarzenia, zakwalifikowała wypadek jako kolizję, na kierowcę samochodu ciężarowego nałożono mandat karny za spowodowanie kolizji. W wyniku wypadku nikt nie został poszkodowany.

fot: OSP Wola Baranowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline