Zderzenie dwóch samochódów w Jeziórku. Ranna 23 latka trafiła do szpitala.

Zderzenie dwóch samochodów w Jeziórku (pow. tarnobrzeski). Ranna 23 lata trafiła z obrażeniami ciała do szpitala.

W miniony piątek (8.06) po godzinie 7, dyżurny tarnobrzeskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 871 w Jeziórku pod Tarnobrzegiem (pow. tarnobrzeski)

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 62-letni mężczyzna kierujący seatem ibizą, skręcając w lewo, prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i podjął manewr w trakcie, gdy był wyprzedzany przez daewoo matiz. Następnie zderzył się z nim. Siła zderzenia obu pojazdów zepchnęła ibizę do rowu.

W wypadku ranna została 23-letnia kierująca matizem, która trafiła do szpitala. Policjanci ustalili, że 62-letni kierowca miał 0,42 promila alkoholu we krwi.

Kierowcy podróżujący drogą 871 mogli natrafić na chwilowe utrudnienia w ruchu podczas wyciągania z rowu pojazdu uczestniczącego w wypadku.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny zarówno miejsca zdarzenia jak i pojazdów biorących w nim udział. Mundurowi ustalają również świadków zdarzenia aby dokładnie wyjaśnić jego okoliczności i przyczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline