Potrącił dziewczynkę i uciekł. Policja prosi o pomoc!

We wtorek na ul. Kalinkowej w Grudziądzu, na przejściu dla pieszych, 14–letnią dziewczynkę potrącił samochód. Kierowca po zdarzeniu nie zatrzymał się i uciekł. Poważnie ranne dziecko trafiło do szpitala. Policjanci z Grudziądza apelują do mieszkańców o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu uciekiniera i okoliczności wypadku.

We Wtorek na ul. Kalinkowej w Grudziądzu, na przejściu dla pieszych, 14–letnią dziewczynkę potrącił samochód. Kierowca po zdarzeniu nie zatrzymał się i uciekł. Poważnie ranne dziecko trafiło do szpitala. Policjanci z Grudziądza apelują do mieszkańców o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu uciekiniera i okoliczności wypadku.

 

We wtorek około 17.00 w Grudziądzu na ul. Kalinkowej, na wysokości posesji nr 46-52, osobowe auto potrąciło 14–letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło na oznaczonym przejściu dla pieszych. Samochód osobowy jechał od strony ul. Bydgoskiej w stronę ul. Brzeźnej. Osoba prowadząca auto, po zdarzeniu, nie zatrzymała się i odjechała z miejsca wypadku. Ranna dziewczynka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Policjanci zbierają w sprawie materiał dowodowy. Na miejscu wykonali oględziny. Ustalili też pierwszych świadków zdarzenia. Funkcjonariusze zabezpieczają nagrania z monitoringu.

 

Policjanci z Grudziądza zwracają się z prośbą do mieszkańców o pomoc w ustaleniu uciekiniera. Wszelkie posiadane informacje w tej sprawie można przekazać do osoby prowadzącej sprawę w dni robocze w godz. 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 56 4513 373 lub pod numer alarmowy 112.

/Policja.pl/

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: