NASZ PATRONAT: V Podbabiogórskie Zawody Ratowniczo Gaśnicze

V Podbabiogórskie Zawody Ratowniczo Gaśnicze organizowane przez OSP Lachowice (pow Suski) już w najbliższy weekend W manewrach udział weźmie 30 jednostek straży pożarnej.

Materiały organizatora

V Podbabiogórskie Zawody Ratowniczo Gaśnicze organizowane przez OSP Lachowice (pow Suski) już w najbliższy weekend. W manewrach udział weźmie 30 jednostek straży pożarnej.

Już w piątek (13.09) rozpocznie się jubileuszowa, bo już V edycja Podbabiogórskich Zawodów Ratowniczo Gaśniczych które odbędą się w gminie Stryszawa w powiecie Suskim w województwie Małopolskim. Udział w manewrach zgłosiło 30 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z dwóch  województw – Małopolskiego oraz Śląskiego

Jak informują nas organizatorzy całego wydarzenia: Na obecną chwilę nie możemy zdradzać konkurencji z jakimi będą musieli zmierzyć się uczestnicy, ale co roku staramy się zaskoczyć wszystkie jednostki, zadania które na nich czekają, to nie są sprawy wymyślone – a wręcz przeciwnie są to sytuacje z życia codziennego które mogą się zdażyć każdej jednostce OSP.

Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17 na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej przemówieniem komendanta powiatowego suskich strażaków oraz włodarzy powiatu suskiego, następnie naczelnik OSP Lachowice poinformuje uczestników o przebiegu oraz regulaminie zawodów.

Materiały organizatora

Po przemówieniu i oficjalnym otwarciu manewrów kolumna pojazdów pożarniczych jednostek zgłoszonych oraz wspierających przejedzie alarmowo do miejscowości – Lachowice pod remizę tamtejszych ochotników gdzie następnie uczestnicy przystąpią do konkurencji.

Całość zakończy się w sobotę (14.09) o godzinie 17 pod remizą OSP Lachowice gdzie nastąpi oficjalne zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników a także nagrodzenie zwycięzców

Portal Służby-Ratownicze.pl objął patronatem medialnym całe wydarzenie

(MG)

Materiały organizatora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: