Audi roztrzaskało się na drzewie. Zginęli dwaj nastolatkowie

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Telatyn. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, na skutek zdarzenia dwóch nastolatków z gm. Telatyn, którzy podróżowali autem poniosło śmierć na miejscu.

Policja Tomaszów Lubelski

Dwóch nastolatków zginęło w wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Telatynie koło Tomaszowa Lubelskiego. Audi, którym poruszali się młodzi mężczyźni roztrzaskało się na drzewie.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Telatyn. Na łuku drogi samochód marki Audi zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejscu pracowali strażacy z Tomaszowa Lubelskiego i Telatyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci. W wyniku zdarzenia auto uległo doszczętnemu zniszczeniu. 19-letni kierujący i 16-letni pasażer nie mieli szans na przeżycie.

Jak ustalili policjanci 19-letni kierujący audi na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. W konsekwencji nastolatek zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca wraz z 16-letnim pasażerem pojazdu ponieśli śmierć na miejscu.

Policjanci wraz z prokuratorem do późnych godzin nocnych prowadzili czynności na miejscu zdarzenia. W chwili obecnej wyjaśniane są wszelkie przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: