Postawmy Grzesia na nogi

“Postawmy Grzesia na nogi”, pod takim hasłem organizowana jest zbiórka pieniędzy na wsparcie rehabilitacji Grzegorza Ostojskiego, ochotnika z OSP Czuryły pod Siedlcami, który pod koniec maja uległ ciężkiemu wypadkowi drogowemu pod Piotrkowem Trybunalskim.

Archiwum prywatne

Pod takim hasłem organizowana jest zbiórka pieniędzy na wsparcie rehabilitacji Grzegorza Ostojskiego, ochotnika z OSP Czuryły pod Siedlcami, który pod koniec maja uległ ciężkiemu wypadkowi drogowemu pod Piotrkowem Trybunalskim.

Pod koniec maja przyłączyliśmy się do apelu siedleckich strażaków o pomoc w walce o życie 27-letniego strażaka z OSP Czuryły, Grzegorza Ostojskiego, który uległ poważnemu wypadkowi drogowemu na A-1 pod Piotrkowem Trybunalskim. Wówczas najbliżsi Grzegorza apelowali o oddawanie krwi dla Grzegorza. Tą walkę młody strażak ma już za sobą. Teraz kolejny etap, czyli walka o powrót do sprawności.

Grzesio w chwili obecnej znajduje się w Szpitalu Wojskowym w Łodzi i jest poddawany codziennej rehabilitacji szpitalnej, ale niestety lekarze twierdzą, że to za mało. Jego silna determinacja, chęć powrotu do zdrowia i rehabilitacja jaką dysponuje szpital nie wystarczy, aby powrócić do zdrowia. Grzesiu na dzień dzisiejszy jest w pozycji leżącej, potrzebuje intensywnej rehabilitacji na obydwie nogi, staw skokowy, kolano i miednicę. Potrzebna jest stała opieka fizjoterapeuty i odpowiedni sprzęt do ćwiczeń. Takimi możliwościami dysponują tylko i wyłącznie prywatne kliniki rehabilitacyjne, bo niestety na NFZ jest zbyt długi okres oczekiwania. Został złożony wniosek do Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa oddział w Otwocku i udało się, Grześ się zakwalifikował. Niestety warunkiem jest wpłacenie pokaźnej sumy czyli 15500 zł za pierwsze 30 dni turnusu.

W imieniu Grzegorza Ostojskiego i jego najbliższych zwracamy się z prośbą aby każdy, kto może przekazał cegiełkę na rzecz rehabilitacji dla niego. Pomóc można dokonując wpłat za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl Szczegółowe informacje poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: