Wypadek 4 pojazdów na DK-79, nie żyje jedna osoba

Około godziny 8:00 na krajowej 79 między Kozienicami a Górą Kalwarią doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym uczestniczyły dwa samochody ciężarowe i dwa osobowe. Kierująca jednym z aut zginęła na miejscu, kolejne trzy osoby przewieziono do szpitala.

Archiwum

Około godziny 8:00 na krajowej 79 między Kozienicami a Górą Kalwarią doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym uczestniczyły dwa samochody ciężarowe i dwa osobowe. Kierująca jednym z aut zginęła na miejscu, kolejne dwie osoby przewieziono do szpitala.

Do tragedii doszło na prostym odcinku drogi między Bożówką a Przydworzycami koło Magnuszewa w powiecie kozienickim. Jak ustaliła wstępnie policja kierujący nissanem zjechał na przeciwny pas, w wyniku czego zderzył się z ciężarową scanią. Jadąca za ciężarówką kobieta, prawdopodobnie chcąc uniknąć uderzenia w scanię, również zjechała na przeciwny pas. Niestety doszło do zderzenia z kolejną ciężarówką marki Renault. Auto osobowe następnie zjechało do rowu i uderzyło w drzewo.

W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z Kozienic i pobliskich miejscowości, zespoły ratownictwa medycznego oraz policjanci. Nie udało się uratować kierującej fordem focusem. Dwie inne osoby uczestniczące w zdarzeniu przewieziono do szpitala. Kozieniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragedii.

Krajowa siedemdziesiątka dziewiątka wciąż jest zablokowana. Ruch skierowano na objazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: