Tragiczny wypadek radiowozu. Zginął policjant

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze powiatowej w Łaszewie koło Świecia. Z nieznanych jeszcze przyczyn kierowany przez 34-letniego policjanta radiowóz zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu poniósł 46-letni funkcjonariusz.

We wtorek, na drodze powiatowej nr 1240C, około 22.45, w miejscowości Łaszewo, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariuszy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi, radiowóz wypadł z jezdni i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze. Pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji – nie udało się uratować 46-letniego policjanta. Z kolei kierujący radiowozem 34-letni policjant z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, tragicznie zmarły policjant to sierż. szt. Adam Łobocki. Miał 46 lat, służbę w Policji rozpoczął 1 lutego 1994 roku. Policjant pozostawił żonę i trójkę dzieci. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

(dg) d.gogloza@sluzby-ratownicze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: