Pożar w Urzędowie – Nie żyje 66-letni mężczyzna

Do tragicznego w skutkach pożaru drewnianego domu doszło wczoraj późnym popołudniem w Urzędowie koło Kraśnika. Nie żyje 66-letni mężczyzna, właściciel budynku.

Archiwum

Do tragicznego w skutkach pożaru drewnianego domu doszło wczoraj późnym popołudniem w Urzędowie koło Kraśnika. Nie żyje 66-letni mężczyzna, właściciel budynku.

Krótko po godzinie 17:00 w piątek kraśniccy strażacy zostali powiadomieni o pożarze drewnianego domu w Urzędowie koło Kraśnika na Lubelszczyźnie. Jak się okazało, w drewnianym domku paliła się podłoga oraz wersalka, na której wcześniej spał mężczyzna. Niestety w mieszkaniu, w którym doszło do pożaru, znaleziono ciało 66-letniego mężczyzny, właściciela mieszkania.

Z informacji jakie udało się nam uzyskać, przed przybyciem ratowników poszkodowanego wyciągnęli świadkowie zdarzenia. Poza 66-latkiem w domu nie było innych osób.Pracujący na miejscu zdarzenia strażacy z OSP KSRG Urzędów podjęli próbę przywrócenia funkcji życiowych poszkodowanemu mężczyźnie. Następnie reanimację kontynuował przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety, po ponad godzinnej akcji reanimacyjnej stwierdzono zgon.

Dzięki szybkiej interwencji strażaków nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przyczyny nieszczęsnego zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia.

(KA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: