Ponad 80 tysięcy już na koncie zbiórki dla rodzin zespołu karetki z Puszczykowa!

Dołącz się do akcji ! Na godzinę 10:30 licznik na zbiórce organizowanej poprzez portal pomagam.pl wybił 81 tysięcy złotych! To oszałamiająca kwota, która zostanie równomiernie rozdysponowana dla rodzin trzech członków zespołu karetki, która miała tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Puszczykowie.

Na godzinę 10:30 licznik na zbiórce organizowanej poprzez portal pomagam.pl wybił 81 tysięcy złotych! To oszałamiająca kwota, która zostanie równomiernie rozdysponowana dla rodzin trzech członków zespołu karetki, która miała tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Puszczykowie.

W naszą akcję zaangażowało się nie tylko środowisko lekarskie, są z nami Ratownicy, Pielęgniarki, zawody medyczne i niemedyczne, również Pacjenci. W związku z tym podjęliśmy decyzję, iż kwota zebrana powyżej wcześniej ustalonej zostanie podzielona pomiędzy wszystkie 3 Rodziny, które tak bardzo ucierpiały 2 dni temu. – piszą organizatorzy zbiórki.

Początkowo akcja miała być przeznaczona dla rodziny lekarza, który zginął tragicznie w wypadku. Jednak zaangażowanie całego środowiska ratowniczego sprawiło, że organizatorzy podjęli decyzję o rozdysponowaniu 40 tysięcy dla każdej z rodzin. Jesteśmy świadomi, że w tak dramatycznej sytuacji pieniądze nie przyniosą ulgi w cierpieniu, jednak w bezsilności wobec ogromu tragedii, pragniemy choćby w taki sposób przekazać wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: