Tragiczne skutki ucieczki przed policją

Dwie osoby zginęły, dwie kolejne zostały ranne w wyniku wypadku bmw w Ołtarzewie koło Ożarowa Mazowieckiego. Kierujący autem uciekał przed policjantami.

Dwie osoby zginęły, dwie kolejne zostały ranne w wyniku wypadku bmw w Ołtarzewie koło Ożarowa Mazowieckiego. Kierujący autem uciekał przed policjantami.

Cała sytuacja zaczęła się przed godziną 4:00 w Ożarowie Mazowieckim na jednym ze skrzyżowań. BMW zatrzymało się na czerwonym świetle. Tuż za nim zatrzymał się oznakowany radiowóz policyjny. Na jego widok kierujący bmw gwałtownie ruszył, przejeżdżając skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Policjanci postanowili skontrolować pojazd, ten jednak nie zatrzymał się. Mundurowi ruszyli więc w pościg za osobówką.

Kilka kilometrów dalej, w Ołtarzewie kierujący bmw wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Chcąc uniknąć zderzenia z innym samochodem gwałtownie odbił kierownicą, w wyniku czego zjechał na chodnik, uderzył w znak drogowy, drzewo i słup oraz dachował. Na miejsce wypadku skierowano zastępy PSP z JRG w Błoniu i OSP Ożarów Mazowiecki, najbliższe zespoły ratownictwa medycznego i policjantów.

Jak ustalono, autem podróżowały 4 osoby. Jedną z nich ewakuowali z pojazdu strażacy. W wyniku odniesionych obrażeń dwie osoby, w tym kierujący autem, zginęły na miejscu.

Pozostałe dwie osoby ranne przewieziono do szpitala. Policjanci i prokurator ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

(dg) d.gogloza@sluzby-ratownicze.pl
Foto: Maciej RasińskiWarszawska Grupa Luka&Maro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: