Ruszył drugi przetarg na dostawę kompanijnych stanowisk dowodzenia dla PSP

Ruszył drugi przetarg na dostawę samochodów specjalnych dowodzenia i łączności – kompanijnych stanowisk dowodzenia. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu “Usprawnienie systemu ratownictwa na drogach – Etap IV”.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 samochodów dowodzenia i łączności (kompanijne stanowisko dowodzenia), dla jednostek Państwowej Straży Pożarnej. Samochody będą zabudowane na podwoziach o dopuszczalnej masie całkowitej maks. 7500 kg, z napędem 4×2, wyposażonych w automatyczną lub zautomatyzowaną skrzynię biegów.

Samochody będą podzielone na dwa przedziały A i B. Przedział A stanowić będzie jednomodułowa, dwudrzwiowa i trzymiejscowa kabina. Z kolei przedział B to kontenerowa zabudowa wykonana z materiałów odpornych na korozję, np. aluminium, stali nierdzewnej, bądź materiałów kompozytowych. Przedział ten będzie wyposażony w standardowy dla tego typu pojazdów sprzęt łączności i wspomagania decyzji, a także dwa teleskopowe, wysuwane pneumatycznie maszty o dł. 7 metrów oraz jeden o długości 4 metry. Ponadto zestaw anten i radiotelefonów przewoźnych (5, w tym 4 w przedziale B) oraz nasobnych (10).

Termin składania ofert do siedziby zamawiającego, tj. Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach upływa 14 listopada br.

Odbiorcami i użytkownikami samochodów będą:

KW PSP Wrocław: KM PSP Wrocław
KW PSP Toruń: KP PSP Świecie
KW PSP Lublin: KM PSP Biała Podlaska
KW PSP Łódź: KP PSP Sieradz
KW PSP Rzeszów: KP PSP Łańcut
KW PSP Katowice: KM PSP Bielsko- Biała

Foto: Dawid Kosidowski / http://chojnice998.cda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: