Strzyżew: To nie On, to Królowa Śniegu. Mężczyzna miał prawie 3 promile

58-Letni kierujący Skodą, nie odniósł żadnych obrażeń. W rozmowie z funkcjonariuszami policji poinformował, że pojazdem kierowała Królowa Śniegu.

Wczoraj, kilka minut po północy, oficer dyżurny komendy w Starych Babicach ( Pow. Warszawski-Zachodni) odebrał zgłoszenie o kolizji pojazdu osobowego, do którego miało dojść w miejscowości Strzyżew na DW nr 580.

Według świadka zdarzenia, mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki skoda, nagle zjechał do rowu. Na miejsce skierowano policjantów z posterunku w Kampinosie. Na miejscu obecni byli już funkcjonariusze straży pożarnej. 

58-Letni kierujący Skodą, nie odniósł żadnych obrażeń. W rozmowie z funkcjonariuszami policji poinformował, że pojazdem kierowała Królowa Śniegu, a nie on. Policjanci podjęli decyzję o przeprowadzeniu kontroli trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: