Tragiczny wypadek na A-2 koło Brwinowa

23-latek poniósł śmierć w wyniku wypadku na A-2 w pobliżu MOP Brwinów, na jezdni w kierunku Warszawy. Mitsubishi uderzyło w tył ciężarówki zaparkowanej na pasie rozbiegowym.

23-latek poniósł śmierć w wyniku wypadku na A-2 w pobliżu MOP Brwinów, na jezdni w kierunku Warszawy. Mitsubishi uderzyło w tył ciężarówki zaparkowanej na pasie rozbiegowym.

Do wypadku doszło w środę (13.02) po godzinie 20:00. Kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego zaparkowanego na pasie rozbiegowym, tuż przy MOP Brwinów, na jezdni w kierunku Warszawy.

W działaniach ratowniczych uczestniczyli strażacy z KP PSP w Pruszkowie, jednostki OSP z Brwinowa i Biskupic, zespół ratownictwa medycznego i policja. Miejsce zdarzenia zabezpieczały również służby autostradowe. Strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego kierowcy osobówki oraz ewakuowali go z pojazdu. Obrażenia jakich doznał 23-latek okazały się jednak śmiertelne. Jak wstępnie ustalono 23-latek prawdopodobnie chciał wyprzedzić jadącą przed nim ciężarówkę z prawej strony, pasem rozbiegowym. Niestety, na tym pasie stała inna ciężarówka, w którą uderzyło auto kierowane przez niego mitsubishi.

Pruszkowscy policjanci, pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku. Jednocześnie policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 758 60 81 do 85 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: komendant.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

(dg) d.gogloza@sluzby-ratownicze.pl
Foto: KPP Pruszków (1),
Warszawska Grupa Luka&Maro (2-10)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: