Zaproszenie na Konferencję “Praktyczny Kurs EKG”

Wspólnie z Instytutem PWN i PZWL Wydawnictwo Lekarskie zapraszamy lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych do udziału w tegorocznych edycjach Konferencji “Praktyczny Kurs EKG”. Czytelnicy naszego portalu mogą liczyć na specjalny rabat.

Wspólnie z Instytutem PWN i PZWL Wydawnictwo Lekarskie zapraszamy lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych do udziału w tegorocznych edycjach Konferencji "Praktyczny Kurs EKG". Czytelnicy naszego portalu mogą liczyć na specjalną promocję.

11 Marca w Poznaniu i 7 Października w Warszawie odbędą się tegoroczne edycje Praktycznego Kursu EKG. Szkolenia skierowane są przede wszystkim do lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. Uczestnicy dowiedzą się jak wygląda prawidłowa technika wykonania oraz interpretacji badania EKG.

Warsztaty poprowadzą dr n. med. Michał M. Farkowski oraz dr n. med. Jan Ciszewski, eksperci-praktycy, kardiolodzy z długoletnim doświadczeniem w nauczaniu i interpretacji EKG w różnych jednostkach chorobowych. Uczestnicy kursu nabędą praktyczną wiedzę z zakresu prawidłowego przeprowadzenia i interpretacji badania EKG. Wykładowcy przykładają szczególną wagę do różnicowania zapisów w stanach nagłych,wliczając w to chorobę wieńcową i groźne arytmie.

Warsztaty składają się z 5 części:

  1. Podstawy EKG
  2. Zaburzenia rytmu serca – bradyarytmie
  3. Zaburzenia rytmu serca – tachyarytmie
  4. Choroba wieńcowa
  5. Inne jednostki chorobowe i stany nagłe.

TERMIN i MIEJSCE

  • 11 MARCA, POZNAŃ

Centrum Konferencyjne KOCHTEX
UL. Towarowa 35 (Biurowiec DELTA), 61-896 Poznań,

  • 07 PAŹDZIERNIKA, WARSZAWA

Golden Floor Plaza
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 123a

Koszt udziału w Konferencji wynosi 299 zł + VAT. W cenę wliczony jest: udział w 7-godzinnym szkoleniu, materiały edukacyjne, przerwy kawowe, lunch oraz certyfikat uczestnictwa. Dla czytelników naszego portalu przewidziano specjalną promocję, rabat 10 % na udział w szkoleniu. Przy rejestracji w pole „kod promocyjny” prosimy wpisać kurs10.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: http://i.pzwl.pl/sluzbyratowniczeEKG/

(dg) d.gogloza@sluzby-ratownicze.pl
Foto, źródło: materiały organizatorów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares
Inline
Inline

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: